kontakty

Naša spoločnosť prevádzkuje eshop, maloobchod  a veľkoobchod., Odberné miesto na výdaj už objednaného tovaru z nášho e-shopu je v Lehote pri Nitre čo je asi 5 km od Nitry smerom na Bratislavu., na hlavnej ulici č 623 Pokiaľ nás chcete navštíviť na našej hlavnej webovej stránke shop-army.sk kliknite na odkaz army shop a prenesiete sa do nášho online obchodu. Pre tel. spojenie použite nižšie uvedené tel. čísla.

tel :                                            00421 37 6553 066
fax :                                           00421 37 6553 885

Prevádzka je otvorená :
Pondelok – Piatok od 07.30 hod.- 16.30hod.
Po telefonickom dohovore na tel. č. 0905 372 062 si možno prevziať tovar aj v inom termíne.

Ponúkame Vám kvalitný a rokmi overený tovar za veľmi dobré ceny. Máme 26 ročné skúsenosti s týmto tovarom a preto vieme garantovať jeho kvalitu a cenu. Pokiaľ by ste predsa len neboli spokojní s našim tovarom, jednoducho ho vrátite a my Vám vrátime peniaze, alebo si môžete vybrať iný tovar. Tovar máme z 95% na sklade a preto vieme garantovať a reálne doručiť tovar do 24 hod., po Vašej objednávke. Najneskôr však do 48 hod., Platí len v pracovných dňoch. Za 26 rokov sme obslúžili desaťtisíce spokojných zákazníkov. Za nás hovoria Vaše recenzie o nás, my nie.

Nájdete nás v Lehote tu :

V našej online, alebo v kamennej predajni nájdete rôzne zaujímavé produkty za výhodné ceny. Našu ponuku pravidelne rozširujeme novými produktami a snažíme sa zabezpečiť neustálu dostupnosť produktov skladom.
Neváhajte a navštívte nás aj v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v obci Lehota pri Nitre ( cca 6 min cesty autom z Nitry )

V našom eshope nájdete aj ďalšie iné a zaujímavé produkty, ale našim najhlavnejším predajným artiklom je stále maskáčové oblečenie pre všetkých, teda ako pre mužov, tak aj pre ženy a deti,  ponúkame Vám teda kvalitné a hlavne lacné  detské maskáče a to priamo od výrobcu, z ktorých u nás nájdete všetky druhy odevov, teda mikiny a tepláky, legíny a nohavice, kraťasy, bermudy, bundy a blúzy, komplety a súpravy, nohavice letné aj zimné, košele ale aj polokošele, veľký výber tričiek a tielok s potlačou, s nápismi, dlhým alebo krátkym rukávom a iné odevy … V našej ponuke máme aj bytový textil, obrusy, prestieranie, posteľné obliečky, závesy a záclony, ale aj návleky na stoličky. Takisto máme v ponuke aj obuv kroksy a iné šľapky a papuče, prezúvky do školy, tenisky a plátenky na prechádzky, ale aj taktickú obuv a vojenské kanady, alebo aj čižmy a gumáky do mokrého prostredia. Máme vskutku veľký výber, ale hlavne dobré ceny a super rýchle dodanie tovaru na druhý deň po objednávke.

 

2 komentáre k “kontakty”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.